UAB „Orion Asset Management“ valdomas investicinis fondas „Orion High Yield Property Fund“ investuotojams išmokėjo 209 tūkst. eurų. kas sudaro daugiau nei 7 proc. metinę investicijų grąžą

“Fondo investavimo strategija veikia nepriekaištingai, džiaugiamės investuotojams trečius metus iš eilės išmokėdami didesnę nei 7 proc. investicijų grąžą“, – sako įmonės vadovas Ramūnas Baranauskas.

 

Fondas yra skirtas informuotiesiems Investuotojams toleruojantiems didesnę, nei ilgalaikė vidutinė, investicijų riziką ir siekiantiems gauti kapitalo vertės prieaugį iš investicijų į nekilnojamąjį turtą bei kitus Fondo investavimo objektus. Fondas yra uždarojo tipo, Investuotojai turi išlaikyti Fondo vienetus 5 arba 7 metus (nebent parduotų antrinėje rinkoje), todėl tokia investicijų laikymo trukmė turi būti priimtina investuotojams.

Veiklą Fondas pradėjo 2015 metų birželio mėnesį. Per pirmuosius Fondo gyvavimo metus buvo suformuotas investicijų portfelis, kuris generuoja stabilią, vieną kartą per metus investuotojams išmokamą, grąžą.

Finansų rinkos dalyviai Lietuvoje išlieka aktyvūs, sėkmingai investuoja ir kuria  investicinius produktus, kurie suteikia galimybę kiekvienam, pagal priimtiną rizikos lygį, atsirinkti sau tinkamiausia finansinį instrumentą.

 

„Orion Asset Management šiuo metu valdo 17 investicinių fondų ir suteikia klientams galimybę savo lėšas ne tik plačiai diversifikuoti per įvairias turto klases, bet ir nukreipti jas į išskirtinius finansinius instrumentus, nuo dirbtinio intelekto valdomo investicijų portfelio ir ribotos rizikos fondų – vadinamųjų Hedge Fund – iki atsinaujinančios energetikos projektų ar specializuoto nekilnojamojo turto bei finansavimo ar skolos instrumentų. Pastaroji turto klasė pakilo į sparčiausiai augančių investicijų sąrašo priekį ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje“, – sako „Orion Asset Management“ generalinis direktorius R. Baranauskas.

***

Trumpai apie „Orion Asset Management“

„Orion Asset Management“ yra viena didžiausią patirtį turinčių turto valdymo įmonių Lietuvoje, valdanti nišinius fondus, išsiskiriančius savo investavimo strategija. Lietuvos rinkoje savo veiklą pradėjusi 2000 metais, Bendrovė šiuo metu valdo 17 investicinių fondų ir individualius portfelius, o valdomas turtas siekia daugiau kaip 80 mln. eurų.

Daugiau informacijos:

Ramūnas Baranauskas

UAB „Orion Asset Management“ generalinis direktorius

Tel. 8 655 58866, el. paštas rb@orion.lt