Lapkritį turto valdymo įmonės “Orion Asset Management” valdoma investicinė bendrovė “Orion Healthcare & Wellness Fund“ eilinį kartą paskirstė laisvas lėšas investuotojams. Per trečiąjį metų ketvirtį buvo paskirstyta 110 tūkst. eurų. Nuo fondo  įsteigimo investuotojams yra išmokėta  daugiau nei 420 tūkst. eurų. Tikslinis fondo dividendinis pajamingumas sudaro 5,2%  metinių dividendų.

Per dešimt šių metų mėnesių, įskaičiavus išmokėtas lėšas, investicinės bendrovės akcijų vertė padidėjo apie 11 proc. Nuo fondo įsteigimo abiejų klasių prieaugis sudaro daugiau nei 14 %.

2016 metų spalio mėnesį “Orion Healthcare and Wellness Fund” įsigijo pirmąjį objektą „SPA Vilnius Druskininkai“, kurio plotas sudaro 15 235 kv. m., objekte yra 167 kambariai ir 10 konferencijų salių. Į šio objekto atnaujinimą per pirmuosius veiklos metus buvo investuota daugiau nei 1 milijonas eurų. Šiuo metu analizuojame naujų įsigijimų galimybes ir planuojame plėtrą pagal numatytą fondo strategijoje, planuojame, kad jau kitais metais fondas pasipildys naujomis investicijomis“ – sako įmonės vadovas Ramūnas Baranauskas.

Investicinė bendrovė (fondas) buvo įsteigta praėjusių metų spalio mėnesį.  Tai pirmas tokio tipo fondas Baltijos šalyse, kuris investuos tik į sveikatinimo, apgyvendinimo, SPA, poilsinių ir susijusių procedūrų teikimo sektoriuje veikiančias įmones, kurios valdo sveikatingumo paslaugų centrus ar jiems reikalingą, su jais susijusią infrastruktūrą esančią rekreaciniuose Lietuvos regionuose.

Fondas yra skirtas informuotiesiems Investuotojams, kurie toleruoja didesnę nei ilgalaikė vidutinė investicijų riziką ir kurie siekia investuoti į sveikatingumo sektoriaus nekilnojamą turtą. Fondas nevysto naujų projektų o investuoja į jau išvystytus. Šiuo metu vyksta aktyvi naujų investicinių objektų paieška ir atranka. Siekiama per pirmus dvejus veiklos metus suformuoti valdomą portfelį, kurį sudarytų 2-4 objektai.