Turto valdymo įmonės „Orion Asset Management“ valdoma investicinė bendrovė „Orion Healthcare & Wellness Fund“ per antrąjį veiklos ketvirtį išmokėjo investuotojams 102 tūkst. eurų, nuo veiklos pradžios jau investuotojams išmokėta 212 tūkst. eurų, kas sudaro daugiau nei  5 proc. metinių dividendų.

“ Kaip ir nusimatėme „Orion Healthcare & Wellness Fund“  strategijoje, kiekvieną ketvirtį paskirstysime visas laisvas lėšas ir jas išmokėsime investuotojams“ – sako įmonės vadovas Ramūnas Baranauskas.

 

Investicinė bendrovė praėjusių metų spalio mėnesį įsigijo pirmąjį objektą „SPA Vilnius Druskininkai“, kurio plotas sudaro 15 235 kv. m. jame yra 167 kambariai ir 10 konferencijų salių.

Per pirmus dvejus Investicinės bendrovės veiklos metus planuojame pilnai suformuoti valdomą portfelį, kurio vertė sieks daugiau kaip 30 mln. Eurų, siekiame kad skolinimosi limitas bus ne didesnis kaip 50 proc. nuo valdomo turto vertės ir investuotojams laikotarpio pabaigoje metinė grąža sieks 10-12 procentų  Investuoti planuojama tik į jau veikiančius ir investicijų srautą generuojančius objektus, esančius rekreaciniuose bei kurortiniuose regionuose arba didžiuosiuose miestuose.

Veiklą Investicinė bendrovė pradėjo 2016 metų spalio mėnesį.  Investicinė bendrovė yra skirta informuotiesiems Investuotojams toleruojantiems didesnę, nei ilgalaikė vidutinė, investicijų riziką ir siekiantiems gauti kapitalo vertės prieaugį iš investicijų į nekilnojamąjį turtą susietą sveikatingumo sektoriumi ir bendrovėmis, kurios valdo sveikatinimo paslaugų centrus ir / ar jiems reikalingą, su jais susijusią infrastruktūrą

Uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirta investicinė uždaroji akcinė bendrovė „ORION Healthcare and Wellness Fund“ turi išlaikyti akcijas 5 arba 8 metus (nebent parduotų antrinėje rinkoje), todėl tokia investicijų laikymo trukmė turi būti priimtina investuotojams.

***

Trumpai apie „Orion Asset Management“

„Orion Asset Management“ yra viena didžiausią patirtį turinčių turto valdymo įmonių Lietuvoje, valdanti nišinius fondus, išsiskiriančius savo investavimo strategija. Lietuvos rinkoje savo veiklą pradėjusi 2000 metais, Bendrovė šiuo metu valdo 16 investicinių fondų ir individualius portfelius, o valdomas turtas siekia daugiau kaip 60 mln. eurų.

Daugiau informacijos:

Ramūnas Baranauskas
UAB „Orion Asset Management“ generalinis direktorius
Tel. 8 655 58866, el. paštas rb@orion.lt
http://am.orion.lt/