Orion AM komanda

Generalinis direktorius

Ramūnas Baranauskas

Generalinis direktorius

Investicinių fondų centras

Goda Peikštenienė

Procesų vadovė

Skirmantas Miliauskas

Fondo valdytojas

Andrius Baranauskas

Investicijų vadovas

Andrius Jurkonis

Fondo valdytojas

Benas Poderis

Investicinių fondų centro vadovas

Donatas Frejus

Fondo valdytojas

Dr. Aistis Raudys

Fondo valdytojas

Mantas Skipitis

Fondo valdytojas

Paulius Boreika

Projektų vadovas

Vaidotas Petrauskas, CFA

Fondo valdytojas

 • Ramūnas Baranauskas

  Generalinis direktorius

  Veikla ir pareigybės:

   Daugiau nei 10 metų patirties finansų rinkoje. Orion grupėje nuo 2009 m. Ramūnas daugiausia patirties yra sukaupęs valdant nuosavas grupės investicijas, kuriant struktūrinius produktus, rizikos valdymo sistemas ir strateginius planus. Šiuo metu Ramūnas taip pat yra UAB FMĮ "Orion Securities" vykdantysis direktorius, UAB Orion Capital direktorius, "Orion Capital Z.O.O" direktorius ir Valdybos pirmininkas. Ankščiau Ramūnas dirbo "Swedbank" verslo finansavimo srityje, buvo bendrovės "East Europe Investment Group" vadovas ir investicinio portfelio valdytojas. Yra įgyjęs makroekonomikos magistro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete.
  • Goda Peikštenienė

   Procesų vadovė

   Veikla ir pareigybės:

   • Skirmantas Miliauskas

    Fondo valdytojas

    Veikla ir pareigybės:

     Investicinės bankininkystės įmonės Finjustus įkūrėjas ir vadovas. Prieš tai - AB "Finasta Holding" direktorius ir valdybos pirmininkas. Turi daugiau nei 18 metų patirties investicinės bankininkystės /įmonių finansų / finansų analizės ir įmonių valdymo srityje. 6 metų patirtis privataus kapitalo fondų (Private Equity) valdyme - Baltijos šalių privataus kapitalo įmonėje BaltCap Management.
    • Andrius Baranauskas

     Investicijų vadovas

     Veikla ir pareigybės:

     Daugiau kaip 15 metų patirtis rengiant ir įgyvendinant privataus, viešojo sektorių investicijų projektus, kuriant ir įgyvendinant strateginius planus. Anksčiau yra dirbęs UAB „Ūkio banko lizingas“ mažmeninio lizingo srityje, Kauno miesto savivaldybės administracijoje buvo atsakingas už investicijų pritraukimą, miesto plėtros galimybių pristatymą, verslo skatinimą, investicijų projektų įgyvendinimą, AB „Kauno energija“ įgyvendino atsinaujinančios energetikos projektus. Andrius yra įgijęs finansų ir bankininkystės magistro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete.
    • Andrius Jurkonis

     Fondo valdytojas

     Veikla ir pareigybės:

     Patirtis finansų rinkoje daugiau nei 15 metų. Andrius yra AXIA Capita ir AXIA VALUE fondų valdytojas. Andrius priklauso “vertės” investavimo filosofijos atstovams. Didelę patirtį sukaupęs verslo valdymo srityje.
    • Benas Poderis

     Investicinių fondų centro vadovas

     Orion grupėje nuo 2013 m. Pagrindinė patirtis sukaupta investicinių fondų kūrimo ir struktūrizavimo, individualių turto valdymo sprendimų privatiems asmenims kūrimo, įmonių įsigijimų bei susijungimų bei finansų rinkų reguliavimo srityse. Šiuo metu Benas Poderis taip pat yra investicinio fondo ORION Alternative Energy Fund valdytoju. Ankščiau yra dirbęs AB SEB banke probleminių aktyvų valdymo srityje bei advokatų kontoroje TARK GRUNTE SUTKIENE vertybinių popierių praktikos grupėje. Benas yra įgyjęs teisės magistro laipsnį Vilniaus Universitete.
    • Donatas Frejus

     Fondo valdytojas

     Patirtis kapitalo rinkose - nuo 1998 m. investuojant į įvairias turto klases: akcijas, obligacijas, fondus, privataus kapitalo investicijas, struktūrinius produktus. Orion grupėje nuo 2011 m. Prieš tai dirbo Finastos, MP Bank grupės įmonėse, kur skirtingais laikotarpiais pasiekė puikių investavimo rezultatų bei įgijų gilių žinių ir patirties investuojant Vidurio ir Rytų Europos kapitalo rinkose. Investavimo stilius remiasi fundamentalia analize ir vertės investavimo principais.
    • Dr. Aistis Raudys

     Fondo valdytojas

     Veikla ir pareigybės:

     3 metus dirbo algoritminės prekybos fondus valdančioje kompanijoje "Société Générale", Londone. Prieš tai - kitose Londono Sičio turto valdymo kompanijose, tokiose kaip: "Deutsche Asset Management", "Aberdeen Asset Management" ir "BNP Paribas". Aistis turi daug patirties programinės ir tinklinės įrangos, duomenų bazių projektavimo srityse, programuoja MATLAB, C++, C# ir kt. kalbomis. Fondo valdytojas taip pat yra dirbtinio intelekto mokslų daktaras. Šiuo metu dėsto Vilniaus universitete, Matematikos ir informatikos fakultete, bei vysto mokslinę tiriamąją veiklą.

    • Mantas Skipitis

     Fondo valdytojas

     Veikla ir pareigybės:

     Nekilnojamo turto (NT) ekspertas, turintis daugiau nei 20 metų NT projektų valdymo ir plėtros patirties. Fondo valdytojas yra dirbęs vienose iš didžiausių (savo laiku) statybos ir nekilnojamo turto valdymo įmonių. Buvęs „Medicinos bankas" tarybos narys. Prieš tai buvo NT tarpininkavimo bendrovės „Redeals“ valdybos pirmininkas. Taip pat, buvo „Ranga IV Investicijos“ pardavimų ir turto valdymo direktorius, atsakingas už strategijos kūrimą ir įgyvendinimą. Mantas buvo atsakingas už įmonės „Realtus“ plėtrą, ėjo plėtros grupės vadovo pareigas.
    • Paulius Boreika

     Projektų vadovas

     Veikla ir pareigybės:

      Patirtis finansų rinkose 10 metų. Orion grupėje nuo 2010 m. Didžiausia patirtis įgyta investicijų, projektų valdymo, mokymų srityse. 5 metų akademinio darbo patirtis Lietuvos aukštosiose mokyklose. Paulius yra įgijęs vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnį Vilniaus universitete. Šiuo metu tęsia studijas doktorantūroje.
     • Vaidotas Petrauskas, CFA

      Fondo valdytojas

      Veikla ir pareigybės:

      Patirtis finansų rinkoje daugiau nei 15 metų. Baigė studijas Stetson universitete, JAV. Vaidotas specializuojasi ekonomikos, finansų bei kiekybinių duomenų analizės srityse. 2004 metais išlaikė CFA (angl. Chartered Financial Analyst) egzaminą ir gavo visame pasaulyje pripažįstamą finansų analitiko kvalifikacija. Taip pat, dirbo įmonėje "Investicijų portfelių valdymas", kur ėjo generalinio direktoriaus pareigas. Fondo valdytojas yra įmonės UAB "Alfa tyrimai" CEO (Chief Executive Officer).