Individualūs turto valdymo sprendimai

Individualūs turto valdymo sprendimai yra procesas, kurio metu, pirmiausia, siekiame suprasti kas kiekvienam iš Jūsų svarbu ir kodėl, nes turite skirtingus norus bei tikslus.

Kam skirta?

  • turtą sukaupusiems ir (arba) dideles pajamas gaunantiems asmenims.

Kodėl rinktis mus?

  • jausitės užtikrintai, nes ieškodami investavimo būdų globaliame finansų pasaulyje ir priimdami sprendimus, turėsite patikimą partnerį.
  • mūsų pateikiami pasiūlymai, susiję su finansų rinka, asmeninio turto planavimu ir valdymu, išskirtinai ir individualiai pritaikyti tik Jums.

Investicijų valdymo filosofija
Esame skirtingų investavimo filosofijų atstovai, besiremiantys ne tik tradicinėmis vertės ir fundamentalios analizės filosofijomis, bet ir techninės analizės, matematinių algoritmų ir dirbtinio intelekto pritaikymu investicijų srityje.
Individualus investicijų valdymas
Pagal pasaulinę praktiką atliekame turto valdymo procesą, kurio metu išsiaiškiname kliento poreikius ir tikslus, parenkame geriausiai tinkančią investavimo strategiją ir užtikriname investicijų rizikos kontrolę, teikiame valdymo ataskaitos.
Profesionalūs investicijų valdytojai
Komandos nariai yra savo srities profesionalai, ilgametę darbo patirtį įgiję didžiausiuose pasaulio bankuose bei turto valdymo kompanijose.
Globalus tinklas
Mūsų tarptautinis partnerių tinklas leidžia klientams parinkti geriausius investicinius sprendimus iš didžiausių pasaulio investicinių bankų ir operatyviai reaguoti į globalias makroekonomines naujienas.
Sinergijos galia
Pasitelkiame visų mūsų valdytojų žinias ir patirtį fiksuoto pajamingumo, akcijų rinkos, nekilnojamojo turto ir išvestinių bei algoritminės prekybos srityse.