Orion Private Equity Fund I

Alternatyvios investicijos

Fondo pagrindiniai duomenys

 • Valdymo mokestis: :
  A klasė – 1,5%, B klasė – 2%
 • Sėkmės mokestis: :
  A klasė – 20%, B klasė – 25% virš 10% grąžos barjero
 • Platinimo mokestis: :
  iki 3%
 • Išpirkimo mokestis: :
  Netaikomas
Tipas: :
Uždaras IISKIS
Strategija: :
Rizikos ir privataus kapitalo investicijos
Minimali investicija: :
A klasė – 300 000 EUR, B klasė – 30 000 EUR
Fondo trukmė: :
5(+2) metai
Įsigijimai: :
Kiekvieną mėnesį
Išpirkimai: :
Po fondo veiklos termino pabaigos
Fondas įkurtas: :
2017-03-27
Fondo valiuta: :
EUR

Fondo grąža

Privati informacija

Orion Private Equity Fund I – uždaras privataus kapitalo fondas, kuris investuos į mažas ir vidutines įmones Lietuvoje (MVĮ) ir Baltijos regiono šalių įmones, turinčias gerą verslo modelį ir plėtros galimybes.

Fondas siekia padidinti fondo turtą kapitalo prieaugiu, uždirbtu sėkmingai realizavus investiciją ir tinkamai įgyvendinus savalaikį pasitraukimą iš įmonės, į kurią investuojama.

Tikslinė fondo graža – 15-20% IRR

Naujienos

Dokumentai

Privati informacija

Fondo vienetų pirkimas

Pateikite Valdymo įmonės nustatytos formos paraišką pirkti Fondo investicinius vienetus. Pirkimo paraiškoje nurodoma pinigų suma, už kurią ketinate įsigyti Fondo investicinių vienetų. Įsigydamas investicinius vienetus, pasirašote Fondo investicinių vienetų pirkimo sutartį su Fondo Valdymo įmone. Pinigus už įsigyjamus Fondo investicinius vienetus pervedate į Fondo investicinių vienetų pirkimo paraiškoje nurodytą Fondo sąskaitą. Jeigu paraišką pirkti Fondo investicinius vienetus pateikėte ir paraiškoje nurodytą pinigų sumą į Fondo sąskaitą pervedėte iki 18.00 val. Lietuvos laiku (dieną X), Fondo investicinius vienetus įsigysite mokėdami už juos Fondo investicinių vienetų X dienos pardavimo kainą. Jei paraiškoje nurodyta pinigų suma yra užskaitoma Fondo sąskaitoje po 18.00 val. Lietuvos laiku (dieną X), Fondo investicinius vienetus įsigyjate mokėdamas už juos Fondo investicinių vienetų X+1 dienos pardavimo kainą.Už investicinius vienetus, įskaitant platinimo komisinį mokestį, galite mokėti tik Fondo platinimo valiuta, pervedę kitą valiutą, konvertavimo išlaidas apmokate Jūs patys.Fondo investicinių vienetų platinimo kaina yra lygi Fondo investicinio vieneto vertei, pridėjus platinimo išlaidas Fondo GAV, investicinių vienetų vertė ir pardavimo kaina yra skaičiuojamos kiekvieną darbo dieną ir skelbiamos ne vėliau kaip iki kitos darbo dienos 12 val. visose investicinių vienetų platinimo vietose bei Fondo puslapyje mūsų svetainėje.

Fondo vienetų išpirkimas

Fondo vienetus galite pareikalauti išpirkti pagal taisyklėse nurodytą tvarką (išpirkimo terminai pateikti detaliojo fondo informacijoje). Investiciniai vienetai išperkami pateikus paraišką išpirkti investicinius vienetus visose jų platinimo vietose platintojo darbo valandomis. Išpirkdami investicinius vienetus, pateikite Valdymo įmonės nustatytos formos paraišką išpirkti Fondo investicinius vienetus. Išpirkimo paraiškoje nurodydami Fondo investicinių vienetų, kuriuos Fondas turi išpirkti iš investuotojo, skaičių. Jeigu paraišką išpirkti Fondo investicinius vienetus pateiksite iki 18.00 val. Lietuvos laiku (dieną X), Fondas investicinius vienetus išpirks mokėdamas už juos Fondo investicinių vienetų X dienos išpirkimo kainą. Jeigu paraišką išpirkti Fondo investicinius vienetus pateiksite po 18.00 val. Lietuvos laiku (dieną X), Fondas investicinius vienetus išpirks mokėdamas už juos Fondo investicinių vienetų X+1 dienos išpirkimo kainą. Už išpirktus investicinius vienetus atsiskaitoma ne vėliau kaip per 7 dienas nuo išpirkimo sandorio sudarymo.Fondo investicinių vienetų išpirkimo kaina yra skelbiama ne vėliau kaip iki kitos darbo dienos 12 val. visose investicinių vienetų platinimo vietose bei Fondo puslapyje mūsų svetainėje.