UAB „Orion Asset Management“ valdomas uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtas investicinis fondas „Orion RE Income Fund I“ investuotojams išmokėjo 49 tūkst. eurų už antrąjį š. m. ketvirtį, kas sudaro apie 4 proc. siekiančią metinę investicijų grąžą.

Palanki Lietuvos verslo ir ekonominė aplinka teigiamai įtakoja ir komercinio nekilnojamojo  turto plėtrą. Spartūs modernių verslo centrų vystymosi tempai neatsilieka nuo jų plotų įsisavinimo. Geras pramonės sektoriaus nuotaikas ir žemus vakansijos rodiklius lydi naujų logistikos centrų, skirtų nuomai, statybos. Teigiami gyventojų lūkesčiai, augantis darbo užmokestis didina vartojimą, o tuo pačiu paskatina nekilnojamojo turto vystytojus ir investuotojus aktyviau veikti prekybos centrų segmente.

Fondas toliau sėkmingai įgyvendina savo strategiją, planuoja ir įgyvendina išvystyto komercinio nekilnojamojo turto objektų įsigijimus, formuoja subalansuotą, diversifikuotą portfelį, generuojantį stabilų nuomos pajamų srautą, kuriuo kas ketvirtį dalinamės su savo investuotojais“ – sako Orion Asset Management Investicijų vadovas, Fondo valdytojas Andrius Baranauskas

Fondas yra skirtas informuotiesiems investuotojams, siekiantiems gauti kapitalo vertės prieaugį iš investicijų į nekilnojamąjį turtą bei toleruojantiems didesnę nei vidutinę investicijų riziką. Fondas yra uždarojo tipo, investuotojai turi išlaikyti Fondo vienetus 5 metus, todėl tokia investicijų laikymo trukmė turi būti priimtina investuotojams.

2017 m. pabaigoje pirmąjį įsigijimą atlikęs Fondas, grąžą investuotojams išmoka jau antrąjį kartą šiais metais ir per 2018 m. I-ą pusmetį jau išmokėjo 85 tūkst. Eur.

***

Trumpai apie „Orion Asset Management“

„Orion Asset Management“ yra viena didžiausią patirtį turinčių turto valdymo įmonių Lietuvoje, valdanti nišinius fondus, išsiskiriančius savo investavimo strategija. Lietuvos rinkoje savo veiklą pradėjusi 2000 metais, Bendrovė šiuo metu valdo 17 investicinių fondų ir individualius portfelius, o valdomas turtas siekia daugiau kaip 80 mln. eurų.

Daugiau informacijos:

Ramūnas Baranauskas

UAB „Orion Asset Management“ generalinis direktorius

Tel. 8 655 58866, el. paštas rb@orion.lt