• „Orion Healthcare & Wellness Fund“ išmokėjo investuotojams dividendus

    Turto valdymo įmonės „Orion Asset Management“ valdoma investicinė bendrovė „Orion Healthcare & Wellness Fund“ per trečiąjį veiklos ketvirtį išmokėjo investuotojams 101 tūkst. eurų. Nuo veiklos pradžios jau investuotojams išmokėta 313 tūkst. eurų, kas sudaro daugiau nei 5 proc. metinių dividendų.

  • „Orion London Property Fund“ plečia savo strategiją

    Investicijų valdymo bendrovės „Orion Asset Management“ valdomas fondas, investuojantis į Londono būsto rinką, imasi reikšmingų strateginių pokyčių – plečiama geografija ir investavimo kryptys, kurios turėtų 50% padidinti grąžą.

  • Konservatyvi Japonija. Ką tai reiškia užsienio investuotojams?

    Investavimas į Japonijos akcijas gali būti varginantis, nes daugelio Japonijos bendrovių vadovai, atrodo, nesirūpina savo akcininkais. Jie nesirūpina dėl komunikacijos savo akcininkams apie dabartinę verslo aplinką arba apie tai, ką jie mato įmonės ateityje. Kaip įtakoja kultūra investavimą Japonijoje?

Fondų kategorijos

Mūsų valdomos investicijos pasižymi išsamiomis finansinėmis ir makroekonominėmis analizėmis bei profesionaliu rizikos valdymu.
Savo klientams siekiame suteikti geriausiai jų poreikius atitinkančius ir priimtina rizika pasižyminčius investicinius ir turto valdymo sprendimus.

Naujienos